Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Sleva do e-shopu Minimum Waste

11. září, 2023 0:00 - 17. září, 2023 23:59

Nakupte si udržitelné produkty do vaší kuchyně i jinam s 20% slevou! Pokud na našem e-shopu Minimum Waste (https://shop.minimumwaste.eu) nakoupíte během Týdne bez odpadu (11.-17. 9.) a zadáte kód „tydenbezodpadu“, sleva je Vaše! Hodnota nákupu není omezena, akce platí pro prvních dvacet zákazníků.

Co na e-shopu najdete?
Pečlivě pro vás vybíráme jen takové produkty, se kterými si svůj čas v kuchyni užijete od prvotní myšlenky až do posledního drobečku, a které vám při vaření a skladování potravin pomohou minimalizovat odpad. Smyslem našeho e-shopu je, aby se produkty díky maximální životnosti materiálů dědily z generace na generaci a nekončily na skládce.
U nás si můžete vybrat z desítek produktů pro každou fázi domácího vaření, vždy s ohledem na udržitelnost, kvalitu a design, kterým se bude vaše kuchyně pyšnit. Pro náš sortiment najde využití každá domácnost, ale ostudu by si rozhodně neutrhl ani v rukách profesionálních kuchařů.
A stejně kvalitní, krásné a udržitelné u nás najdete i termohrnky a lahve na cesty nebo třeba tašky na Vaše bezobalové nakupování!

Podrobnosti

Zahájení:
11. září, 2023 0:00
Ukončení:
17. září, 2023 23:59
Rubrika Akce:
Štítky Akce:
,
Webová stránka:
https://shop.minimumwaste.eu

Pořadatel

Minimum Waste
Phone
778 771 142
Email
info@minimumwaste.eu
View Pořadatel Website